Inwestycje zrealizowane

Kamienica w Orłowie powstała w okolicy Aleji Zwycięstwa i w drugiej linii zabudowy od torów kolejowych. Miejsce jest dogodne nie tylko pod względem komunikacyjnym - blisko stąd także na plażę i na orłowski klif. Wokół nie brakuje obiektów niezbędnych do komfortowego życia: jest przychodnia, apteka, centrum handlowe, przedszkole, szkoła, poczta, kościół. 

W budynku jest zaledwie dziewięć mieszkań, a pod nim podziemna hala garażowa. Teren inwestycji jest ogrodzony, a brama otwiera się automatycznie. Komunikację w budynku zapewnia winda. Do każdego z lokali przynależy duży balkon. 

Kamienica w Orłowie powstała w sąsiedztwie głównego szlaku komunikacyjnego Trójmiasta, ale w drugiej linii zabudowy od ruchliwej Alei Zwycięstwa. Miejsce jest dogodne nie tylko pod względem komunikacyjnym - blisko stąd także na plażę i na orłowski klif. Wokół nie brakuje obiektów niezbędnych do komfortowego życia: jest przychodnia, apteka, centrum handlowe, przedszkole, szkoła, poczta, kościół. 

W budynku jest zaledwie dziewięć mieszkań, a pod nim podziemna hala garażowa. Teren inwestycji jest ogrodzony, a brama otwiera się automatycznie. Komunikację w budynku zapewnia winda. Do każdego z lokali przynależy duży balkon.

2011

Kamienica przy Śniadeckich

Gdynia ul. Śniadeckich 4

Kamienica przy Śniadeckich 4 powstała w bliskim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego Wzgórze św. Maksymiliana. Blisko jest stąd również na Bulwar, na plażę, na Polankę Redłowską, do gdyńskich teatrów, kawiarni i innych atrakcji. 

W pobliżu inwestycji znajdują się m.in. policja, przychodnia, apteka, poczta, biblioteka, szkoła, przedszkole, żłobek, plac zabaw, duże centrum handlowe, basen, fitness. 

Na czterech kondygnacjach kamienicy znajduje się 11 mieszkań. Każde z nich ma słoneczny balkon. Na każdej kondygnacji znajdują się 2-3 lokale. W podziemiu hala garażowa na 10 stanowisk zapewnia mieszkańcom wygodne parkowanie. W budynku znajduje się winda. 

2009

Orłowskie Tarasy

Gdynia, ul. Adwokacka 50

Inwestycja powstała w spokojnej części Orłowa, tuż pod samym lasem. Nie dobiega tu miejski zgiełk, a jednocześnie szybko można dojechać do centrum Gdyni. Blisko jest także na przystanek SKM. 

Na Orłowskie Tarasy składają się dwa budynki. W jednym z nich znajduje się 6, w drugim 9 mieszkań. Pod budynkami znajdują się podziemne hale garażowe. Inwestycja jest ogrodzona, wjazd możliwy jest przez bramę otwieraną na pilota. 

Z najwyższej kondygnacji rozpościera się widok na Zatokę Gdańską i panoramę Gdyni.

klik
Zadzwoń lub wyślij zapytanie

tel. 58 573 41 73
tel. 500 147 697
tel. 517 882 683
tel. 517 882 682
tel. 513 530 146
tel. 510 131 619

Newsletter

Dostosuj ustawienia biuletynu