Gdańsk ul. Jasińskiego

Villa Park Gdańsk

Osiedle Villa Park zostanie zrealizowane w dwóch etapach. Kameralna dwukondygnacyjna zabudowa całego osiedla będzie szczególnym atutem dla osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku. W pierwszym etapie do każdego mieszkania zaprojektowano ogródek. W drugim etapie zaplanowano 6 zespołów 12 lokalowych budynków,  pod każdym budynkiem indywidualną halę garażową z komórkami lokatorskimi. Osiedle wyróżni wyjątkowo kameralny charakter i niska zabudowa do pierwszego piętra.

Planowany termin zakończenia budowy I etapu osiedla to Luty 2023 roku.

 

Starannie zaprojektowane wnętrza, niezależnie od wybranego metrażu zapewnią przyszłym mieszkańcom komfortową przestrzeń do życia. W inwestycji dostępne są  mieszkania 2 lub 3 pokojowe lub duże dwupoziomowe Apartamanety z tarasem na dachu, co dodatkowo wzmacnia kameralność osiedla. 

Etap I 

W części zachodniej zaprojektowano funkcjonalne Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135 wraz z garażami w bryle budynku oraz przynależnym jednym dodatkowym miejscem postojowym. W części Północnej zlokalizowano budynki 12 lokalowe w ekstensywnej zabudowie  wraz z przylegającymi komfortowymi ogródkami. 

 

Etap 2 

W części południowej zaprojektowano pięć budynków dwukondygnacyjnych, w każdym znajdować się będzie 12 lokali mieszkalnych. W przyziemu każdego budynku znajdować się będzie hala parkingowa z indywidualnymi wjazdami dla każdego miejsca parkingowego. Dodatkowo na terenie osiedla zaprojektowano szereg parkingów ogólnodostepnych. 

Kameralnie

Cisza na łonie natury 

Cicha i spokojna okolica osiedla zapewni przyjemne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców lokale na parterze będą posiadały ogródki przydomowe, a mieszkania na pierwszych piętrach słoneczne i komfortowe balkony. 

Plan zagospodarowania terenu

Plan zagospodaroania terenu

Płynny dojazd do centrum Gańska w 10 - 15 min. 

Lokalizacja Villa Park Gdańsk

ul. Jasińskiego

Jasień to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Gdańska. Atrakcyjene położenie z dogodną komunikacją do centrum sprawiają, że jest jedną z najczęściej wybieranych dzielnic wśród nowych mieszkańców trójmiasta. 

Mnogość nowych inwestycji deweloperskich rozwija całą dzielnicę tworząc atrakcyjną tkankę miejską. 

W okolicy osiedla zanjduje się infrastruktura handlowo-usługowa, co znacznie ułatwia codzienne funcjonowanie. W sąsiedztwie znajduje się przystanek autobusowy, sklepy spożywcze oraz przedszkole.  

Osiedle Villa Park Gdańsk to inwestycja skierowana do osób ceniących sobie, kameralny charakter budynków wpisanych w otaczająca zieleń. Szukających wytchnienia od zgiełku monolitycznych wieżowców i bloków dużego miasta.

Wykonanie

Jakość i Design 

Osiedle Villa Park to architektura oparta na nowoczesnym i funkcjonalnym designie. Podążanie za najnowszymi trendami pozwala wyróżnić się na tle otaczającej zabudowy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, udało nam się zaprojektować komfortowe, estetyczne osiedle za przystępną cenę.

W celu uzyskania dodatkowych informacji o inwestycji Villa Park Gdańsk zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 576 308 108
lub wypełnienia formularza kontaktowego.Zadzwoń lub wyślij zapytanie

tel. 576 308 108 - Villa Park
tel. 517 886 020 - Gdańskie Tarasy

Newsletter

Dostosuj ustawienia biuletynu